Suplementy w kroplach zamiast tabletek i kapsułek?

Suplementy w kroplach zamiast tabletek i kapsułek?

Jeżeli do tej pory nigdy nie mieliście okazji wypróbować minerałów oraz witamin w najczystszej formie płynnej to powinniście jak najszybciej to zmienić. Istnieje wiele solidnych argumentów ukazujących same przewagi kropli nad kapsułkami i tabletkami, zwłaszcza że te ostatnie wymagają wielu zbędnych składników, często niekorzystnych zdrowotnie. Szybkość, bezpieczeństwo oraz stopień wchłaniania to podstawowe, ale nie jedyne zalety działania form płynnych. Poznaj unikatową technologię NUION stworzoną z troską o nas.

Technologia NUION pozwala na tworzenie ultraczystych form płynnych minerałów i witamin, bez użycia jakichkolwiek konserwantów. Ta nowoczesna, unikalna technologia pozwala osiągnąć najwyższy poziom biodostępności naszych produktów, minimalizując ryzyko odżywiania bakterii, grzybów oraz pasożytów w dolnych odcinkach przewodu pokarmowego. NUION opiera się na znajomości mechanizmów wchłaniania z jelita do krwi i z krwi do tkanek.

Kim jesteśmy?

Projekt PUROMEDICA został stworzony przez pasjonatów zdrowego stylu życia, medycyny oraz sportu. Naszym celem jest przywrócenie w diecie współczesnego człowieka kluczowych składników odżywczych, niezbędnych dla zdrowia i dobrego samopoczucia. PUROMEDICA specjalizuje się w produkcji ultraczystych minerałów oraz witamin w formie płynnej - pod marką własną NUION.

 

Piśmiennictwo:

1. Morris AL, Mohiuddin SS. Biochemistry, Nutrients. [Updated 2022 May 8]. In: StatPearls [Internet]. Treasure Island (FL): StatPearls Publishing; 2023 Jan-. Available from: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK554545/

Powrót do blogu

Bestsellery