Kim jesteśmy

PUROMEDICA to innowacyjny projekt stworzony przez zespół międzynarodowych specjalistów z dziedziny medycyny i sportu.

Naszym najważniejszym celem jest przywrócenie w diecie współczesnego człowieka kluczowych składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia i dobrego życia. 

Co robimy?

W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej, wyników badań naukowych oraz osiągnięć sportowych, tworzymy unikatowe formuły minerałów, witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu czystości.

Wyróżnia nas umiejętność tworzenia form płynnych minerałów oraz witamin w unikalnej technologii NUION bez użycia jakichkolwiek konserwantów. Produkty te cechują się bardzo wysokim stopniem przyswajalności przez organizm.

NUION to nowoczesna, unikatowa technologia pozwalająca osiągnąć najwyższy poziom biodostępności naszych produktów, minimalizując ryzyko odżywiania bakterii, grzybów oraz pasożytów w dolnych odcinkach przewodu pokarmowego.

Wszystkie nasze produkty, które z biochemicznego punktu widzenia nie pozwalają się w odpowiedni sposób rozpuścić, oraz nie wymagają transportu z wodą, oferujemy w formie suchych proszków oraz kapsułek.

W skrócie

Wszystkie specyfiki PUROMEDICA są produkowane bez użycia jakichkolwiek konserwantów, sztucznych barwników, związków smakowych, GMO, glutenu, cukru, laktozy oraz produktów odzwierzęcych.Wszystkie po prostu są PURO.

Na pierwszym miejscu profilaktyka i zdrowy tryb życia

Wierzymy w naturalną moc zdrowienia ludzkiego organizmu zależnego od wzajemnych, nierozerwalnych połączeń sfery mentalnej, fizycznej oraz biochemicznej.

Naszą rolą jest wspieranie procesu naprawczego w organizmie człowieka.

Zarówno osobom zdrowym, które chcą podnieść jakość życia jak i osobom chorym, które pragną powrócić do zdrowia, zapewniamy wsparcie dla uzyskania równowagi stanu fizycznego oraz psychicznego.

W pakiecie taniej!

Sprawdź ofertę specjalnie skomponowanych pakietów.

Pakiety