Kim jesteśmy?

PUROMEDICA to innowacyjny projekt stworzony przez zespół międzynarodowych specjalistów z dziedziny medycyny i sportu.

Naszym najważniejszym celem jest przywrócenie w diecie współczesnego człowieka kluczowych składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia i dobrego życia. 

Co robimy?

W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej, wyników badań naukowych oraz osiągnięć sportowych, tworzymy unikatowe formuły minerałów, witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu czystości.

Wyróżnia nas umiejętność tworzenia form płynnych minerałów oraz witamin w unikalnej technologii NUION bez użycia jakichkolwiek konserwantów. Produkty te cechują się bardzo wysokim stopniem przyswajalności przez organizm.

Technologia NUION

NUION to nowoczesna, unikatowa technologia pozwalająca osiągnąć najwyższy poziom biodostępności naszych produktów, minimalizując ryzyko odżywiania bakterii, grzybów oraz pasożytów w dolnych odcinkach przewodu pokarmowego.

Wszystkie nasze produkty, które z biochemicznego punktu widzenia nie pozwalają się w odpowiedni sposób rozpuścić, oraz nie wymagają transportu z wodą, oferujemy w formie suchych proszków oraz kapsułek.

Eksperci Puromedica

Medical Doctor, Kinesiologist

Prof. Igor G. Bondarenko

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (St. Petersburg, 1982). Specjalizuje się w biochemii funkcjonalnej i żywieniowej, immunodiagnostyce, kinezjologii stosowanej oraz Klinicznej Medycynie  Laboratoryjnej. Dyplomowany specjalista Association of Systematic Kinesiology. Członek Europejskiej Federacji Parazytologów. Autor ponad 60 publikacji naukowych.

Doktor nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny

Dr Wanda Baltaza

Doktor nauk o zdrowiu i nauk medycznych, dietetyk kliniczny, adiunkt Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ekspert zdrowia publicznego na konferencjach naukowych. Prowadząca programu telewizyjnego "Dieta czy cud", ekspert programów telewizyjnych i radiowych. Autorka książki "Poczuj się lepiej". Zawodowo pracuje z pacjentami z problemami zdrowotnymi, zaburzeniami metabolicznymi, endokrynologicznymi, z otyłością, a także sportowcami, młodzieżą i dziećmi.

Dietetyk sportowy, założyciel bloga "Żywienie Mistrzów"

Wojciech Zep

Praktyk, wykładowca, autor.

„Od początku studiów chciałem pracować w sporcie, od 2010 roku pracuję jako dietetyk, zajmując się na co dzień: reprezentantami Polski, zawodnikami piłki nożnej różnych klas rozgrywkowych, jako członek Zespołu Medycznego Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Pogoni Szczecin.”

W skrócie

Wszystkie specyfiki PUROMEDICA są produkowane bez użycia jakichkolwiek konserwantów, sztucznych barwników, związków smakowych, GMO, glutenu, cukru, laktozy oraz produktów odzwierzęcych. Wszystkie po prostu są PURO.

Na pierwszym miejscu profilaktyka i zdrowy tryb życia

Wierzymy w naturalną moc zdrowienia ludzkiego organizmu zależnego od wzajemnych, nierozerwalnych połączeń sfery mentalnej, fizycznej oraz biochemicznej.

Naszą rolą jest wspieranie procesu naprawczego w organizmie człowieka.

Zarówno osobom zdrowym, które chcą podnieść jakość życia jak i osobom chorym, które pragną powrócić do zdrowia, zapewniamy wsparcie dla uzyskania równowagi stanu fizycznego oraz psychicznego.