Program partnerski

Program Partnerski umożliwia uzyskanie atrakcyjnych warunków zakupu oraz dodatkowe korzyści dla Partnera i Dealera, który poleca produkty poprzez indywidualny link.

Program ułatwia dokonywanie kolejnych zakupów i pozwala cieszyć się możliwością otrzymywania darmowych produktów oraz korzyści finansowych dzięki polecaniu.


Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu własnym za min. 90 zł

  • 10% prowizji od zakupów własnych w sklepie puromedica.com
  • 10% prowizji od każdego zakupu poleconego Klienta, Partera, Dealera

10% prowizji dla Partnera od zakupów własnych

10%

10% prowizji dla Partnera od zakupów zrealizowanych przez Klientów Indywidualnych, Partnerów i Dealerów za pośrednictwem Twojego linka partnerskiego

10%

Atrakcyjna możliwość realizacji prowizji bezgotówkowo poprzez zamianę wygenerowanej kwoty prowizji na punkty 
( 1 : 1 ) oraz wykorzystanie punktów na zakup produktów w sklepie puromedica.com ( 1 punkt = 1 zł )

Możliwość wypłaty prowizji w formie pieniężnej na podstawie rachunku lub faktury, wystawionej przez Partnera lub Dealera

Jak dołączyć do Programu?

Możesz automatycznie przyłączyć się i przystąpić do Programu Partnerskiego poprzez akceptację warunków regulaminu na stronie programu partnerskiego w sklepie puromedica.com.

Jak utrzymać się w Programie?

Przystępując do Programu Partnerskiego możesz w dowolnym momencie dokonywać zakupów i korzystać z ww. przywilejów dot. zamówień własnych.

Jako Partner Aktywny dodatkowo otrzymujesz comiesięczne korzyści, przysługujące od każdorazowego zakupu wszystkich poleconych przez Ciebie Klientów, Partnerów i Dealerów.

Przynajmniej 1 zakup w miesiącu kalendarzowym za minimum 90 zł pozwala utrzymać status Partnera Aktywnego i cieszyć się wszystkimi benefitami.

Zbieraj punkty i wymieniaj na produkty lub środki finansowe

Im więcej poleceń tym większe korzyści dla Ciebie