Bycie odpowiedzialnym właścicielem zwierzęcia oznacza dbanie o to, aby Twoje zwierzę pozostawało w jak najlepszym zdrowiu. Znajdziesz tutaj starannie wybrane, zdrowe produkty dla zwierząt.

Po prostu PURO

W oparciu o wiedzę i doświadczenie wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyniki badań naukowych stworzyliśmy unikalne formuły minerałów, witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu wchłaniania.

Podstawy

Zwierzęta, podobnie jak my, dla swojego codziennego zdrowia i dobrego samopoczucia, wymagają diety bogatej w niezbędne witaminy.

Nasze suplementy w niezawodnej płynnej formie, zostały opracowane po to, by uzupełnić niedobory najważniejszych minerałów brakujących w nowoczesnym żywieniu naszych czworonożnych przyjaciół.

Technologia NUION

Wyróżnia nas zdolność do tworzenia ultraczystych form płynnych minerałów i witamin w unikalnej technologii NUION bez użycia jakichkolwiek konserwantów.

SZYBKIE WCHŁANIANIE

Forma płynna jest "gotowa do użycia" dla organizmu, co oznacza, że nie wymaga dodatkowych reakcji chemicznych w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu charakteryzuje się znacznie wyższą biodostępnością niż tabletki.

BEZPIECZEŃSTWO I TRWAŁOŚĆ

Płynne kompozycje minimalizują ryzyko odżywiania bakterii, grzybów i pasożytów w dalszej części przewodu pokarmowego. Pomimo braku konserwantów, produkty NUION zachowują swoją świeżość przez 24 miesiące.

WYDAJNOŚĆ

Minerały i witaminy NUION w kroplach są znacznie bardziej skuteczne niż suplementy w proszku i w tabletkach.

WYSOKA BIODOSTĘPNOŚĆ

NUION reprezentuje najwyższy poziom biodostępności. Transport w formie płynnej zapewnia nieograniczone źródło minerałów dla organizmu zwierzęcia.

ŁATWOŚĆ PRZYJMOWANIA

Po prostu dodaj kilka kropli minerałów i witamin do wody lub jedzenia zwierzęcia. Jest to wygodniejsza alternatywa dla suplementów w proszku.

Dlaczego Puromedica?

Wszystkie produkty PUROMEDICA są produkowane bez użycia jakichkolwiek konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, GMO, glutenu, cukru, laktozy i produktów pochodzenia zwierzęcego. Są one po prostu "PURO".